Сентябрь/октябрь - в 18 городах Украины обещают региональные туры глобального фестиваля The Global Battle of the Bands (GBOB) - www.gbob.com.ua. Первоначальные грандиознейшие планы организаторов постепенно ужимаются - "идет тяжелая переговорная работа со спонсорами". От Николаева подали заявки группы: Psy-I, Adelaida, Bestia, A Priori, Собачье Сердце, Натуралы, Rio, Н!МФОМАН!Я. Наши группы отыграют в Одессе, жури отдельно выберет победителей от Николаева. Региональный представитель фестиваля в Николаеве - Александр Каминский, тел.: 8 050 9061106.

Ввиду неясности официальной инфы паримся в загадках:


- John:

 да, по-поводу батла: по-моему, - это много гонора из ничего. хотя, могу ошибаться. Я был у них в Киеве, в организаторах сидит один из принимающих 
участие музыкант... О чём говорит? Думаю, развод братвы это всё. хотя идея хороша. а кто будет судить?! не верю. 
я им говорю, надо в жюри людей не заинтересованных, типа Дио, там... Ивана Смирнова (российский гитарист), Джона Петруччи или Мадонну... Ага а деньги? жалко!
Все зарабатывают на нас. братва, смотрите в оба!

- ВасиличЪ: 
чё-то подозрительное с этим батлом.
1) заранее было ясно что план нереальный, где столько бабла взять - туча опен эйров в 27 городах.

2) настораживает членский взнос $25 с КАЖДОГО члена группы. вроде немного, но выходи что ежели бы у них например в Николаеве вышло концерт делать, то непобедившая группа тупо платит $100 - $150 за возможность выступить дома? нехорошая тенденция - за выступы на фесте не то что не платить группам, а бабки с групп брать.

3) Региональный представитель фестиваля в Николаеве - Александр Каминский, тел.: 8 050 9061106.
- кто нить его вообще знает?
- я ему звонил, он не знает ни групп, ни сайта. не представляю какое жури он сформировал бы, ежели таки был бы фест.

 

Добавить/ответить - в гостевую или на e-mail.Официально

    Шановні пані та панове !
    Дуже важко про це писати, але обставини, які наразі складаються навколо беттлу, а саме, повне ігнорування та байдужість до цього проекту з боку держави - є та прикра реальність, яку не можна не визнавати. Здається, запекла та напружена "революційна боротьба" за посадові крісла настількі захопила фантазії держпосадовців, що в них нема ні часу, ні бажання, ні надхнення розглядати питання, які безпосередньо стосуються їх установ. Значно легше займатися радіо та теледемагогією, щиро посміхаючись, та палко закликаючи не зрозуміло до чого і заробляти собі бали дешевим піаром. 
    Прикро, але наша ініціатива зробити цю музичну та, доречі, міжнародну подію яскраво, потужно та гідно для музикантів та реноме держави - бо тільки Україна - єдина з 26 країн робила спробу здійснити всі відбіркові концерти та фінал простонеба - не знайшла відповідного порозуміння з боку своєї ж держави. 
    Пошук ідейних персоналій серед людей, які потенційно можуть підтримати цей проект виявляється марним. Сьогодні українська жива музика - "не їх формат". Сьогодні в форматі - "хорошие песни". Цікаво, скільки ще потрібно часу, аби те, що "зроблено в Українї" привернуло увагу тих, хто тут керує та живе... 
    Як приклад, цікавою та кумедною виявилась екскурсія до Міністерства культури і мистецтв України. Офіційна відповідь про готовність "надати організаційно-методичну допомогу при підготовці та проведенні туру "Бути почутим!","враховуючи важливість зазначеного заходу" насправді зі сленгу державних посадовців перекладається наступним чином: 
"Шановні, а не пішли б Ви ......." 
    Було здійснено три спроби все ж таки добитися зустрічи з особою, яка підписала офіційного листа, але кожного разу ми опинялися перед тими ж зачиненими дверима. 
    Нагадуємо, що ми не просили в держави гроші. Сподівалися лише отримати офіційні листи до місцевих Управлінь культури, щоб полегшити працю наших регіональних представників. На жаль ця установа нас НЕ ПОЧУЛА. Може ми спілкуємось різними мовами?.. 
    Приблизно такі-самі пригоди та подібна зворотня реакція очікували на нас в більшості інших державних та недержавних установах до яких ми зверталися із проханням підтримати цей музичний проект. Немає сенсу зупинятись окремо на кожній двері цього лабірінту, в які ми намагалися догрюкатися на протязі 7-ми місяців і перелічувати кількість листів, які надсилалися на ту чи іншу адресу. 
    В той же час нам поталанило зустріти по-справжньому ідейних друзів-однодумців серед людей в різних регіонах України. Їм - велика подяка і пошана, бо розуміючи всі обставини, вони не відмовилися від труднощів і відповідальності, а, навпаки, дали згоду на проведення беттлу в своїх містах навіть за умов відсутності запланованої підтримки. 
    Сьогодні, не зважаючи на обставини, ми, по-перше, не втрачаємо надію здійснити все так як воно планувалось і не зупиняємось у пошуку фінансових можливостей для цього, а, по-друге, беттл в Україні відбудеться за будь-яких обставин. Наразі ми узгоджуємо з регіональними представниками варіанти проведення цього музичного змагання за клубною системою, тобто так, як воно відбувається в усьому світі. 
    УВАГА!!! Нагадуємо - якщо відбірковий концерт відбувається за клубних умов, згідно з правилами, до кількості балів жюрі плюсуються голоси глядачів - 50\50. 
    Попередню згоду ми отримали від Харкова та Львова, Донецька та Тернопіля, Кривого Рогу та Чернівців, Дніпропетровська та Херсона. Зрозуміло, що позмагається й Київ. 
    Знову потужно вибухне Луганськ! Місто, де за ініціативою "HOT JAM RECORDS" була здійснена справжня беттл-революція за участю близько 80 гуртів! Безкоштовно для музикантів! Хлопці знайшли вирішення цього наболілого питання навіть не звертаючись до спонсорів! 
    Отже, шановні музиканти, ми звертаємось до вас з величезним проханням уважно та зважено підійти до участі в беттлі 2005. Проаналізуйте свої амбіції та фінансові можливості, а також потенційну кількість своїх фанів, бо за умов клубного концерту їх голоси зараховуються на вашу користь. Це дуже важливо - ніхто не зможе потім натякати, що жюрі "тягнуло" якийсь свій гурт. 
    Якщо рішення прийняте, повідомьте, будь ласка, свого регіонального представника. 
    Нагадуємо - 
    Харків, Львів, Донецьк, Тернопіль, Кривий Ріг, Чернівці, Дніпропетровськ, Херсон, Київ, Луганськ. 
    Регіональним представникам цих міст буде значно легше щось планувати знаючи реальну кількість гуртів, які прийматимуть участь у відбіркових клубних концертах. 
    Найближчим часом ми сподіваємось отримати відповіді від решти міст. 
    І останнє. Півторюємось, але нагадуємо - ще не втрачені надія та можливість отримати фінансову допомогу для масштабного проведення беттлу. Клубна система - це варіант, який ми відпрацьовуємо, щоб не втрачати марно час і бути готовими до найгіршого розвитку подій. 

З повагою до всіх, Українська дирекція GBOB. 

 

Rock-Nikolaev
Продвижение и раскрутка сайта